Wczytuję dane...

Wrotki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Od kilku lat swoją drugą młodość przeżywają rolki. Szczególnie w dużych miastach jest to idealny środek na szybkie przemieszczanie się po mieście. Równe chodniki, ścieżki rowerowe i nowo powstałe tory sprawiły, że jazda na rolkach stała się nie tylko sposobem na szybki przejazd, ale też fajną zabawą. Rolki mają jednak konkurenta, który chce zawładnąć rynkiem. Wrotki, czyli sprzęt, który pamiętamy z dzieciństwa i starych amerykańskich filmów wracają do łask.

Wrotki dla dzieci, czyli bezpieczeństwo

Na początek przygody z jazdą najważniejsze jest bezpieczeństwo. To, czym wrotki biją na głowę rolki, jest właśnie większe poczucie stabilności. Wrotki dla dzieci zapewniają stabilizację, która jest tak ważna podczas nauki. Dzięki dwóm kółkom z tyłu i z przodu, wrotki dla dzieci pozwalają szybciej nauczyć się jazdy. Ponadto, przez mniejsze kółka i wolniejsze łożyska, twoje dziecko nie rozwinie tak dużej prędkości na początku, jak w przypadku rolek. Mimo wszystko warto na początek zadbać o dodatkową ochronę w postaci kasku i ochraniaczy.

Wrotki damskie - stylowe, kolorowe i komfortowe

O ile rolki górują nad wrotkami w kategoriach czysto sportowo-wyczynowych, wrotki wygrywają w stylu i komforcie. Wysoka cholewka zapewnia odpowiednie usztywnienie i ochronę kostek, a sama jazda jest czystą przyjemnością. Po pierwszych próbach jazdy na rolkach może się okazać, że nie są one najwygodniejsze. Tego problemu nie ma w przypadku wrotek. Nie tylko dla dzieci, ale też wrotki dla dorosłych. Piękny wygląd, komfort, bezpieczeństwo i łatwość poruszania się. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim fantastycznie pomalowane wrotki damskie. Kolory tęczy, śnieżna biel, czy przypominające trampki wrotki damskie zapewnią tobie uwagę na skaterskich szlakach.

Wrotki regulowane 31-34, 35-39 i 39-42

W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim wrotki rekreacyjne z regulacją rozmiaru. Dzięki takiej możliwości będzie można dopasować rozmiar idealnie do wielkości swojej stopy nawet w sytuacji kiedy jedną stopę masz trochę większą od drugiej. Dzieci natomiast będą mogły się dłużej cieszyć swoimi wrotkami. Wrotki regulowane dostępne są w rozmiarach 31-34, 35-39 oraz 39-42. Jazda na wrotkach to powrót do czasów szalonych lat osiemdziesiątych. Dzięki naszym wrotkom retro poczujesz się, jak bohater filmów, które pamiętasz z dzieciństwa. Wrotki retro to powrót do czasów, za którymi wszyscy tęsknimy. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór unikalnych wzorów i modeli wrotek retro. 

Sklep z wrotkami alternatywą dla rolek

Owszem, wrotki są nieco wolniejsze i mniej zwrotne. Owszem, nie będziesz w stanie robić wymyślnych trików z taką łatwością, jak na rolkach. Jeśli jednak poszukujesz dla siebie unikalnego, pięknie wyglądającego obuwia, na którym możesz pojeździć i poczuć się znów jak dziecko, wrotki to idealny wybór. Nasz sklep Megarolki zlokalizowany jest w Czeladzi w woj. Śląskim. To zaledwie ok 15-20minut od sąsiednich miejscowości jak Dąbrowa Górnicza, Bytom, Sosnowiec czy Katowice. Jesteśmy czynni od poniedziałku do czwartku od 10:30 do 16:30 a w piątki od 10:00 do 13:00.