Wczytuję dane...

Wrotki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Od kilku lat popularne zrobiły się rolki. Szczególnie w dużych miastach jest to idealny środek na szybkie przemieszczanie się po mieście. Równe chodniki, ścieżki rowerowe i nowo powstałe tory sprawiły, że jazda na rolkach stała się nie tylko sposobem na szybki przejazd, ale też fajną zabawą. Rolki mają jednak konkurenta, który chce zawładnąć rynkiem. Wrotki, czyli sprzęt, który pamiętamy z dzieciństwa, powoli wraca do łask.

Wrotki dla dzieci, czyli bezpieczeństwo

Na początek przygody z jazdą najważniejsze jest bezpieczeństwo. To, czym wrotki biją na głowę rolki, jest właśnie ochrona. Wrotki dla dzieci zapewniają stabilizację, która jest tak ważna podczas nauki. Dzięki dwóm kółkom z tyłu i z przodu, rolki dla dzieci pozwalają szybciej nauczyć się jazdy. Ponadto, przez mniejsze kółka i wolniejsze łożyska, twoje dziecko nie rozwinie tak dużej prędkości na początku, jak w przypadku rolek.

Wrotki dla dorosłych, czyli styl i komfort

O ile rolki górują nad wrotkami w kategoriach czysto sportowo-wyczynowych, wrotki wygrywają w stylu i komforcie. Wysoka cholewka zapewnia odpowiednie usztywnienie i ochronę kostek, a sama jazda jest czystą przyjemnością. Po pierwszych próbach jazdy na rolkach może się okazać, że nie są one najwygodniejsze. Tego problemu nie ma w przypadku wrotek. Nie tylko dla dzieci, ale też wrotki dla dorosłych. Piękny wygląd, komfort, bezpieczeństwo i łatwość poruszania się. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim fantastycznie pomalowane wrotki damskie. Kolory tęczy, śnieżna biel, czy przypominające trampki wrotki damskie zapewnią tobie uwagę na skaterskich szlakach.

Wrotki retro, czyli sentyment na topie

W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim wrotki retro. To powrót do czasów szalonych lat osiemdziesiątych. Dzięki naszym wrotkom retro poczujesz się, jak bohater filmów, które pamiętasz z dzieciństwa. Wrotki retro to powrót do czasów, za którymi wszyscy tęsknimy. W naszym sklepie znajdziesz kilka unikalnych wzorów i modeli wrotek retro, które na pewno zwrócą uwagę przechodniów.

Wrotki, czyli alternatywa

Owszem, wrotki są nieco wolniejsze i mniej zwrotne. Owszem, nie będziesz w stanie robić wymyślnych trików z taką łatwością, jak na rolkach. Jeśli jednak poszukujesz dla siebie unikalnego, pięknie wyglądającego obuwia, na którym możesz pojeździć i poczuć się znów jak dziecko, wrotki to idealny wybór.