Wczytuję dane...

Rollerblade

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Rollerblade to jeden z wiodących producentów rolek, który w dużej mierze przyczynił się do rozpowszechnienia tego sportu w USA, a później także na całym świecie. W latach 80-tych dwóch hokeistów z Minessoty znalazło w jednym ze sklepów sportowych rolki. Szybko stwierdzili że to może być świetna alternatywa dla jazdy na łyżwach w sezonie letnim. Chwilę później stworzyli w piwnicy pierwsze rolki, a następnie założyli firmę którą nazwali Rollerblade. Od tego czasu sporo dużo się zmieniło, rolkarstwo mocno się rozwinęło, a Rollerblade jest nadal firmą która jest w czołówce i wyznacza trendy w tej dziedzinie. 

Rolki Fitness Rollerblade

Rollerblade to także spora oferta dla osób które traktują rolkarstwo jako sposób na aktywne i miłe spędzanie czasu. W tej kategorii na uwagę zasługują rolki dziecięce, które są bardzo komfortowe oraz posiadają wygodny system regulacji rozmiaru. Osoby początkujące czy już jeżdżące mogą wybierać spośród kilku modeli o różnych rozmiarach kół. Rolki bazowe dla początkujących mają kółka w rozmiarze 80mm ale są też modele dla bardziej zaawansowanych z kółkami 84mm, 90 czy 100mm.

Rolki Urban Rollerblade

Rollerblade to marka która mocno stawia na kategorię rolek miejskich. W tej kategorii ma bardzo mocną pozycję a i sama oferta jest duża. Rolki hardshell projektowane przez tą marką mają bardzo solidną konstrukcję, wygodny i dobrze wspierający stopę but oraz bardzo dobry układ jezdny z sztywną szyną i twardymi kołami. Połączenie tych trzech rzeczy pozwala na produkowanie rolek które chętnie wybierają miłośnicy jazdy slalomowej, jazdy agresywnej czy jazdy miejskiej z elementami freestyleu.

Rolki Rollerblade do jazdy szybkiej

Oferta Rollerblade to także rolki do jazdy szybkiej. W tej kategorii sprzętu mamy do czynienia z wysokiej jakości komponentami które pozwalają na stworzenie rolek pod własne potrzeby i umiejętności. Zawodowi rolkarze mogą złożyć profesjonalne rolki wybierając poszczególne buty, szyny i kółka. Jest też oferta gotowych rolek dla tych którzy nie mają aż takich dużych wymagań czy doświadczenia.