Wczytuję dane...

Rolki regulowane

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Rolki Raven Meia

179,00 PLN
199,00 PLN
Oszczędzasz 20.00 PLN

  Podczas każdej wizyty w sklepie obuwniczym masz problem z doborem rozmiaru obuwia? Raz kupujesz buty w rozmiarze 38, by przy następnych zakupach wyjść z modelem w rozmiarze 39, czy nawet 40? Nie załamuj rąk, nie jesteś w tym osamotniony, a nawet lepiej, chcąc rozpocząć przygodę z rolkami, w sklepie Megarolki kupisz model, który Ci się podoba i to bez obaw o niewłaściwe dopasowanie. Będzie ono perfekcyjne, ponieważ… dostosujesz wielkość buta do swojej stopy sam! Rolki regulowane są dla wszystkich, którzy na co dzień borykają się z problemem w doborze rozmiaru oraz tych, których rozmiar stopy rośnie z sezonu na sezon, czyli dzieci.

  Rolki z regulacją rozmiaru gwarancją idealnego dopasowania

  Zakupy online często niosą za sobą ryzyko złego dopasowania nabytej rzeczy. W końcu zostajemy pozbawieni możliwości jej przymierzenia przed zakupem. Jednak w Internecie ceny sprzętu sportowego, w tym także rolek są znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych, dlatego wiele osób decyduje się dokonać zakupu online. Wybierając rolki z regulowaną konstrukcją eliminujesz to ryzyko, więc jest niemal więcej niż pewne, że zakup będzie udany. W zależności od modelu i marki rolki takie zazwyczaj regulowane są w zakresie 3 lub 4 rozmiarów. 

  Regulowane modele rolek posiadają zwykle blokadę zapobiegającą samoczynnemu zmienianiu się rozmiarów, co mogłoby być niebezpieczne szczególnie podczas szybkiej jazdy. Rolki z regulacją to świetny wybór dla osób noszących rozmiar na granicy jak 37/38, kiedy to w zależności od sklepu i marki wybierają jeden z tych dwóch rozmiarów obuwia. Takie rolki również łatwiej odsprzedać, jeśli okaże się, że skating to nie Twój konik. Jednak nie wierzymy, żeby tak było!

  Rolki regulowane 33-36, 37-40, 40-43, 43-46

  Rolki regulowane oferowane są w różnych przedziałach rozmiarowych tak aby zakresem regulacji objąć dzieci, młodzież, a nawet osoby dorosłe. Najczęściej spotykane przedziały rozmiarowe w rolkach z regulacją to: 27-30, 30-33, 31-35, 33-36, 35-38, 35-40, 37-40, 38-42, 40-43, 43-46. Rolek w rozmiarze 43-46 jest najmniej ale spokojnie też da się coś wybrać.

  Rolki regulowane dla dzieci to inwestycja na 2-3 sezony

  Producenci sportowi pomyśleli także o najmłodszych, których rozpierają niespożyte pokłady energii oferując także im rolki regulowane. W przypadku młodej osoby, której stopa ciągle rośnie okazać by się mogło, że wysokiej jakości drogie rolki zakupione zeszłej wiosny teraz są już za małe. Pomyśl przyszłościowo i postaw na regulowany model, którym prędzej dziecko się znudzi niż z niego wyrośnie. Rolki regulowane dla dzieci są więc inwestycją i oszczędnością zarazem. Inwestycją w kondycję i zdrowie dziecka oraz oszczędnością Twoich pieniędzy przez kolejne sezony od zakupu.