Wczytuję dane...

Nils Extreme

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Firma Nils Extreme oferuje bogatą ofertę produktów służących do skatingu. Znajdziesz tutaj części (kółka, łożyska), ochraniacze, rolki i hulajnogi. Nils Extreme to polska marka, która istnieje od początku lat dziewięćdziesiątych. Prawie 30 lat zbierania doświadczeń i rozszerzania swojej oferty pozwoliło tej firmie zbudować pozycję jednego z najlepszych producentów artykułów do skatingu na świecie.

    Rolki Nils Extreme

    Poszukujesz rolek dla siebie, a może dla twoich dzieci? Dopiero zaczynasz przygodę z rolkami, czy jesteś już zaawansowanym skaterem? Poszukujesz sprzętu do rekreacji, czy chcesz mieć rolki gwarantujące najwyższą prędkość? Wszystkie odpowiedzi na te pytania znajdziesz tutaj. Rolki Nils Extreme to wysoka półka pośród producentów tego typu akcesoriów. Przede wszystkim znajdziesz tutaj rolki regulowane Nils Extreme, które dopasujesz do swojej nogi. Boisz się inwestować w sprzęt dla dziecka, bo może z niego wyrosnąć? Dzięki regulacji to nie jest problem! Rolki dla dzieci Nils Extreme to idealne miejsce na początek. W naszym sklepie znajdziesz produkty dla początkujących, które zapewniają bezpieczeństwo, równowagę i wygodę. Jeśli szukasz szybkich rolek z dużymi kołami (do 100 mm), znajdziesz u nas rolki Nils Extreme NA1206, na których będziesz pokonywać kolejne kilometry w piorunującym tempie.

    Hulajnogi Nils Extreme

    Polski producent przygotował także ofertę dla fanów dwóch kółek. Hulajnogi Nils Extreme to sprzęt zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Od hulajnóg na mniejszych kółkach kauczukowych, aż po duże koła pompowane. W naszej ofercie znajdziesz hulajnogi Nils Extreme dla początkujących, ale również te dla lubiących bardziej ekstremalne wyzwania. To wszystko w naprawdę niskich cenach!