Wczytuję dane...

Croxer

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Planujesz rozpoczęcie przygody z rolkami? Wybierz Croxer skates! Croxer to sprawdzona marka, która od lat dostarcza najwyższej jakości rolki, wrotki i hulajnogi na rynek. Croxer produkuje rolki i wrotki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Co wyróżnia tego producenta spośród wielu innych? Stosunek ceny do jakości. Rolki i wrotki Croxer to sprawdzony produkt w rozsądnych cenach.

Rolki Croxer

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę ze skatingiem, musisz podjąć kilka kluczowych decyzji. Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie, czy wolisz rolki, czy może jesteś fanem wrotek. Jeśli poszukujesz tego pierwszego, znalazłeś się w idealnym miejscu. Rolki Croxer gwarantują czystą przyjemność z podróżowania i uprawiania jednego z najprzyjemniejszych sportów. W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście różnych modeli rolek Croxer. Począwszy od stylowych Croxer Proxes dla mężczyzn, przez pięknie prezentujące się Croxer Pearl dla osób zaczynających przygodę ze skatingiem, aż po Croxer Balloon, czyli niezwykle tanie rolki, które można przerobić we wrotki.

Wrotki Croxer

Świetną alternatywą dla rolek są wrotki Croxer. W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim stylowe wrotki retro. Pięknie wykonane, stylistką odwołujące się do szalonych lat 80-tych wrotki Croxer są idealne dla kobiet, którzy chcą spróbować swoich sił w jeździe na wrotkach. Dzięki mniejszym kółkom i nieco wolniejszym łożyskom, nauka jazdy jest znacznie łatwiejsza niż na rolkach. Wysoka cholewka zapewnia niezbędne wsparcie kostek podczas przejażdżek. Wrotki retro zagwarantują tobie nie tylko komfort i wygodę, ale też zazdrosny wzrok innych skaterów. W naszej ofercie znajdziesz kilka różnych modeli wrotek Croxer, począwszy od czarnych Croxer Carmen, aż po śnieżnobiałe Croxer Lara. To wszystko znajdziesz u nas w najniższych cenach!