Wczytuję dane...

K2 Skates

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W 1962 roku grupka maniaków stworzyła firmę produkującą sprzęt narciarski. Niedługo po tym, przedsiębiorstwo zaczęło produkować rolki dla dzieci i dorosłych. Tak właśnie powstała marka K2 Skates. Producent z bazą w Seattle od kilkudziesięciu lat wyznacza trendy i pokazuje, jak można stale się rozwijać i ulepszać swoje produkty. Dzisiaj to międzynarodowa korporacja, dostarczająca swoje produkty do kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Innowacja, jakość i pasja - właśnie dzięki temu K2 Skates jest wiodącym producentem rolek na świecie. W naszej ofercie znajdziesz rolki K2 dla dzieci i dorosłych, damskie i męskie. Ponadto, w naszym sklepie mamy też akcesoria, narzędzia, ochraniacze i kaski od tego producenta.

Rolki K2 męskie

Rolki K2 to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania, precyzja i skuteczność w dążeniu do wypracowania najlepszych produktów w branży. W naszej ofercie znajdziesz trwałe, wytrzymałe i komfortowe rolki męskie K2. Kolekcja rolek męskich podzielona jest na cztery grupy: fitness, x-training, lifestyle oraz marathon. Najliczniejszą grupę stanowią rolki typu fitness czyli bardzo uniwersalne rolki do rekreacyjnej jazdy z mniejszą lub większą intensywnością. Podstaowy model ma kółka o średnicy 80mm, ale są też modele dla bardziej zaawansowanych z kółkami o średnicy 84 i 90mm. Rolki dostępne są z systemem szybkiego sznurownia Speed Lacing lub BOA. To co wyróżnia rolki z tej grupy to duży komfort i płynność jazdy oraz dobre wsparcie stopy. Osoby które dużo jeżdżą, na pewno będą zainteresowane linią X-Training gdzie mamy do wyboru rolki z kołami 90 i 100mm. Rolki K2 VO2-S to wysokiej klasy rolki, które idealnie sprawdzą się przy robieniu intensywnych treningów. Zapewniają niskie opory toczenia, dobre wsparcie nóg, i pozwalają się już fajnie rozpędzić. Sprawdź, co wraz z producentem K2 dla Ciebie przygotowaliśmy.

Rolki K2 dla dzieci

Dzięki regulacji, rolki K2 możesz dopasować do każdej stopy. Amerykański producent przygotował również ofertę dla najmłodszych. Rolki dziecięce K2 to szeroka oferta dla najmłodszych. Jeśli chcesz nauczyć swoją pociechę jeździć na rolki K2 Skates to prawdopodobnie najlepszy wybór. Wszystkie rolki dziecięce K2 są dostępne w trzech rozmiarach S (29-34), M (32-37) i L (35-40).  Większość modeli jest wyposażona w kółka o średnicy 72mm ale jest możliwość aby w przyszłości zastosować większe o średnicy 76mm. 

Rolki K2 damskie

Wszystkie rolki z kolekcji męskiej mają swoje odpowiedniki damskie. Cała kolekcja rolek fitness zbudowana jest w oparciu o model K2 Alexis, który jest dostępny w różnych wariantach. Model podstawowy dla początkujących i jeżdżących rekreacyjnie posiada kółka 80mm do wyboru z płozą kompozytową lub aluminiową. Do wyboru jest też model z wiązaniem BOA lub również wygodnym Speed Lacing. Bardziej doświadczone dziewczyny będą zainteresowane wyższymi modelami z aluminiową płozą i kołami 84mm lub 90mm. To bardzo dobre rolki do regularnej jazdy z większą intensywnością i większą prędkością. Dla doświadczonych i lubiących szybką jazdę dedykowane są modele z serii X-training czyli VO2-S 90 oraz VO2-S 100.