Wczytuję dane...

Kaski na rolki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Kask Raven F511 Mint

75,00 PLN
89,00 PLN
Oszczędzasz 14.00 PLN
Wyprzedaż

Kask Raven F511 Lime

75,00 PLN
89,00 PLN
Oszczędzasz 14.00 PLN
Wyprzedaż

Kask Raven F511 Grey

75,00 PLN
89,00 PLN
Oszczędzasz 14.00 PLN

Kask to najważniejszy element ubioru

Kask na rolki stanowi doskonała zabezpieczenie głowy podczas jazdy. Ten sam model przydaje się także podczas jazdy rowerem, na hulajnodze czy na wrotkach. Profesjonalny kask składa się z odpornej skorupy, wykonanej z tworzywa sztucznego oraz wewnętrznej pianki i gąbek. Zadaniem wyściółki jest amortyzacja ewentualnego impetu uderzenia. Pianka absorbuje uderzenie, co często kończy się uszkodzeniem kasku, ale nie głowy. Kask po większym zderzeniu powinno się wymienić.

Kask na hulajnogę i na rolki

Kaski na hulajnogę i rolki występują w dwóch odmianach jeśli chodzi o kształt i wygląd. Pierwszy typ kasku to ten który bardziej przypomina kask rowerowy. Jesli taki już posiadasz to jak najbardziej możesz go używać podczas jazdy na rolkach czy hulajnodze. Kask tego typu charakteryzuje się bardzo dobrą wentylacją i lekko przedłużonym tyłem, który daje dodatkową ochronę podczas upadku do tyłu. Są bardzo wygodne, łatwo je założyć i ściągnąć oraz dopasować do kształtu głowy za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kasku.

Jeżeli ten typ kasku nie do końca odpowiada Ci pod względem wizualnym to do wyboru masz jeszcze drugi rodzaj kasku o wyglądzie bardziej "skejtowym". Skorupa kasku jest bardziej zabudowana i mocniej zachodzi z tyłu głowy i po bokach. Ten rodzaj kasku nie ma tak dobrej wentylacji, ale za to ma miejsce na wlepki którymi można go udekorować. To na pewno lepszy wybór jeśli chodzi o kask na hulajnogę wyczynową czy rolki do jazdy w skateparku. Jeżeli jazda w skateparku to coś co "Cię kręci " to zadbaj też o dobre ochraniacze na rolki.