Wczytuję dane...

Raven Skates

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Od ponad 20 lat Raven Skates jest kluczowym producentem rolek, hulajnóg i wrotek na świecie. Ta Polska marka tworzy produkty zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych skaterów. Dzięki doświadczeniom zdobywanym przez długie lata, Raven Skates oferują szybkie, wygodne, lekkie, wytrzymałe i bezpieczne wyroby. U nas znajdziesz też płozy łyżwowe i zestawy do przebudowy od tego producenta.

  Rolki Raven

  Raven Skates najbardziej znane jest z produkcji swoich rolek. W naszej ofercie znajdziesz rolki regulowane Raven dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z tą formą rekreacji. Dzięki regulacji masz gwarancję, że ten zakup będzie użyteczny przez co najmniej kilka lat. Rolki Raven możesz też przerobić na rolko-wrotki dzięki ustawieniu dwóch kółek na tylnej i przedniej osi. W naszym sklepie znajdziesz też rolki Raven dla dorosłych. Kilkadziesiąt różnych modeli, z których możesz wybrać idealne rolki dla siebie i swoich dzieci. A to wszystko w bardzo przystępnych cenach!

  Wrotki Raven

  Raven nie zamyka się jednak tylko na rolki. Polski producent dostarcza też nam piękne wrotki. Jeśli dopiero zastanawiasz się, od czego zacząć przygodę, warto pochylić się nad wrotkami Raven. Są to pięknie wykonane, stylowe i przede wszystkim praktyczne produkty dla każdego. Wrotki regulowane pozwolą tobie dopasować je idealnie pod swoją stopę. U nas znajdziesz zarówno piękne wrotki Raven w stylu retro, w pięknych pastelowych kolorach tęczy, które bez wątpienia zwrócą uwagę na skaterskich ścieżkach. Wszystkie wrotki regulowane w naszym sklepie zapewniają najwyższy komfort i jakość wykonania.

  Hulajnogi wyczynowe Raven

  Zamiast zakładania na stopy rolek, czy wrotek wolisz hulajnogę? Sprawdź naszą ofertę! Hulajnogi wyczynowe Raven to gwarancja jakości, doskonałego wykonania i przede wszystkim dobrej zabawy. Do wyboru jest kilka modeli o różnym stopniu zaawansowania technologicznego w wielu wariantach kolorystycznych. Hulajnogi Raven mają zdecydowanie bardzo dobry stosunek ceny do jakości.