Wczytuję dane...

Saszetki

Niestety nie znaleziono produktu!
  1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.

  2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.

  3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Szukasz modnych, stylowych i praktycznych rozwiązań, które sprawdzą się nie tylko podczas jazdy na rolkach? Zdecyduj się na nerkę, czyli saszetkę zapinaną na biodrach, dzięki której możesz mieć nieograniczony dostęp do telefonu, dokumentów lub gotówki w każdej sytuacji!

Stylowy sposób na łatwiejsze życie!

Proponowane przez nas w tej kategorii, nerki, zwane również saszetkami, to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla miłośników długiej jazdy na rolkach! Stylowe, estetycznie wykonane, modne, praktyczne i funkcjonalne modele sprawdzą się w … codziennym użytkowaniu. Konieczność zrobienia większych zakupów, piesza wycieczka albo zwiedzanie miasta? Nerka sprawdzi się niezawodnie, dając Ci nieograniczony dostęp do gotówki i dokumentów, jednocześnie zmniejszając prawdopodobieństwo kradzieży. Skompletuj swój zestaw, wybierając odpowiedni plecak i wybierz się na dawno planowaną wycieczkę! Wśród proponowanych saszetek znajdziesz modele odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku! Kolorowe, wzorzyste albo eleganckie lub stonowane modele zachwycą każdego!