Wczytuję dane...

Hulajnogi

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Hulajnoga kojarzona zwykle z dziecięcą zabawką już od jakiegoś czasu przestaje być tylko prezentem urodzinowym dla najmłodszych. Modeli tego innowacyjnego środka transportu nieustannie przybywa, a i grono osób, które na hulajnodze dojeżdżają do szkoły, a nawet pracy, wzrasta. Hulajnoga zaskarbiła sobie taką popularność dzięki łatwości obsługi, jazdy na niej nie trzeba się bowiem uczyć, tak jak i nie jest wymagany specjalny strój, choć ochraniacze z pewnością przydadzą się dzieciom. Duża dostępność hulajnóg składanych, z wygodnym paskiem do transportu na ramieniu sprawia, że dorośli chętnie przesiadają się z samochodu na ten dostarczający frajdy pojazd.

Hulajnogi nie tylko dla kilkulatków!

Co prawda wciąż na hulajnodze spotkać można przede wszystkim maluchy, to dorośli nie pozostają daleko w tyle. Pojawienie się modeli elektrycznych, na pompowanych kołach, a także wyczynowych sprawia, że jazda na hulajnodze przestała być niewinną rozrywką dedykowaną najmłodszym.

 

Jeśli i Tobie zależy, by zacząć ruszać się więcej, wybierz hulajnogę dla siebie i przestań dojeżdżać do pracy sfrustrowanym po półgodzinnym staniu w korku i 10-minutowym poszukiwaniu miejsca parkingowego. Dotleń swój organizm i spraw, by ten miło rozpoczęty dzień zakończył się równie pozytywnie.

Dobierając model dla siebie zwróć uwagę na materiał wykonania, najlepszym będzie aluminium, które jest i lekkie, i trwałe, a także na to, czy konstrukcja jest składana, jeśli zależy Ci na łatwości przechowywania i transportu. Hulajnogi znajdujące się w ofercie sklepu Megarolki to wysokiej jakości produkty będące gwarancją satysfakcji z jazdy.

Klasyczne hulajnogi dla dzieci ciągle na topie

Klasyka jest nieśmiertelna i tyczy się to również znanych od lat standardowych hulajnóg. Te projektowane dla najmłodszych posiadają specjalnie wzmocnioną konstrukcją, są więc gotowe na intensywną eksploatację oraz są lekkie, by dziecko nie miało problemów z transportem na podwórko. Hulajnogi dla dzieci to trafiony pomysł na prezent dla każdego małego wiercipięty. Dokonując wybory warto zwrócić uwagę czy dany model posiada składaną stopkę, która pozwoli pozostawić hulajnogę w pozycji stojącej w dowolnym miejscu, gdy malec będzie chciał odpocząć. Dobrze by hulajnoga dziecięca była składana, ponieważ wtedy można zabrać ją na rodzinny wyjazd zapewniając tym samym dziecku sposób na spędzenie wolnego czasu.

Dla lubiących adrenalinę – hulajnogi wyczynowe

Stosunkowo niedawno podbiły rynek i nie mają zamiaru go opuszczać, hulajnogi wyczynowe to propozycja dla osób poszukujących mocniejszych wrażeń. Modele wyczynowe wykonywane są z znacznie bardziej trwałych materiałów niż klasyczne, posiadają wygodne uchwyty oraz antypoślizgowy podest. Dostępne są także modele z kierownicą obrotową o 360 stopni, umożliwiają one wykonywanie spektakularnych trików. Jeśli i w Twoich żyłach płynie niespokojna krew, zobacz, ile do zaoferowania ma hulajnoga w wersji wyczynowej.