Wczytuję dane...

Jubileuszowa kolekcja rolek K2 Skates 2019

W tym roku marka K2 Skates obchodzi 25 urodziny! To już 25 lat od kiedy K2 zrewolucjonizowało rynek rolek do jazdy rekreacyjnej tworząc rolki z miękkim butem Softboot. Od tamtego czasu minęło już sporo czasu, a rolki K2 niezmiennie cieszą się uznaniem wśród użytkowników na całym świecie. W jubileuszowej kolekcji oczywiście nie zabrakło nowości.

Tak jak do tej pory kolekcję rolek K2 możemy podzielić na kilka linii ze względu na przeznaczenie. Dla najmłodszych jest linia Youth, do jazdy rekreacyjnej jest najpopularniejsza linia Fitness, dla zaawansowanych do intensywnej jazdy jest linia X-Training, dla osób kochających prędkość jest linia Marathon. Dla osób które przemieszczają się na rolkach głównie po mieście jest linia Lifestyle, a dla miłośników freestylowych ewolucji jest linia Aggressive. Jak widać przekrój rolek jest duży i każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Innowacyjny model rolek K2 VO2-S

Nowością w tym sezonie jest odmieniony model VO2-S, w którym zastosowano innowacyjną jednoramienną szynę. Dzięki temu oraz dzięki dużym kółkom rolki prezentują się rewelacyjnie. VO2-S występuje w wersji damskiej i męskiej z kółkami o średnicy 90mm oraz 100mm.

rolki k2 vo2-s 90 pro w
k2 vo-s 90 pro m

k2 vo2-s 100 pro m

k2 vo2-s 100 pro w

rolki k2 vo2-s 100 boa

Chyba zgodzicie się ze mną że nowe rolki K2 VO2-S prezentują się niezwykle efektownie ? Jak tylko otrzymamy nową dostawę to przetestujemy je i podzielimy się swoją opinią. Wśród interesujących nowości jest też nowy model z serii rolek trójkołowych K2 TRIO. W tym sezonie K2 TRIO 100 pojawił się w damskiej odsłonie oraz pojawił się nowy model K2 TRIO 110 z większymi kołami. To fajna propozycja dla osób które eksplorują miejskie zakamarki. Rolki dzięki krótkiej płozie i trzem kółkom są bardzo zwrotne i równie szybkie.

rolki K2 Trio 100 W

rolki K2 Trio 110 black