Wczytuję dane...

Jazda na hulajnodze nie musi być nudna! Poznaj hulajnogi wyczynowe Raven

Spokojna jazda na hulajnodze zdecydowanie nie jest dla Ciebie? Poznaj nowe możliwości, jakie daje niepozorna hulajnoga i odkryj jazdę wyczynową! Prawdziwe emocje i radość w uprawiania sportu osiągniesz, wybierając hulajnogi wyczynowe Raven! Przekonaj się, że modna ostatnio aktywność nie musi być nudna!

Rób to, co wszyscy, ale po swojemu!

Ostatnie sezony zdecydowanie należą do hulajnogi. Na elektrycznych lub tych tradycyjnych modelach jeżdżą już niemal wszyscy. Nie można się dziwić – hulajnogi są wygodne, niewielkie, praktyczne i dają naprawdę mnóstwo radości. Szukasz czegoś więcej niż sprawnego przemykania pomiędzy przechodniami? Wybierz model, który pozwoli Ci na wykonywanie złożonych i często tylko pozornie trudnych trików! Sprawdź, czym wyróżniają się hulajnogi wyczynowe i na jakie modele szczególnie warto zwrócić uwagę.

hulajnogi wyczynowe raven

Jaka powinna być hulajnoga wyczynowa?

Hulajnoga wyczynowa musi być lekka – dzięki temu będzie płynnie za Tobą podążała i da się poprowadzić! Doskonałym wyborem będzie model wykonany z wytrzymałych materiałów – w końcu, nie oszukujmy się – niejeden upadek jest jeszcze przed Tobą. Poznaj modele do zadań specjalnych, przygotowane przez firmę Raven!

Hulajnoga do zadań specjalnych


Chcesz z łatwością opanować łatwiejsze i te bardziej wymagające triki? Mądrze wybierz sprzęt, który będzie Ci towarzyszył! Modele do zadań specjalnych muszą spełniać określone wymagania. Sprawdź, czym wyróżniają się hulajnogi wyczynowe Raven.

konstrukcja hulajnogi wyczynowej

1. Konstrukcja

Konstrukcja modeli wyczynowych, oferowanych przez firmę Raven, charakteryzuje się trwałością, sztywnością i lekkością. Taki efekt jest możliwy, dzięki wykorzystaniu odpowiednich stopów aluminium.

2. Kierownica

Hulajnogi wyczynowe zostały wyposażone w precyzyjnie zaprojektowaną kierownicę, wykonaną ze stali węglowej. Wytrzymały mechanicznie kształt, niski ciężar i gumowe rączki, zapewniające doskonałą przyczepność, zagwarantują Ci pełen komfort i swobodę wykonywania skomplikowanych obrotów, także o 360 stopni!

3. Koła

Hulajnogi wyczynowe Raven charakteryzują się pełnymi felgami, wykonanymi z lekkiego wytrzymałego materiału, zapewniając Ci komfort jazdy i pozytywnie wpływając na ostateczną, niską wagę hulajnogi.

4. Dodatkowe parametry

Decydując się na model wyczynowy, warto zwrócić uwagę także na dodatkowe parametry. Antypoślizgowa okładzina podestu i odpowiedni hamulec z pewnością wpłyną na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

5. Design

Proponowane modele są nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne – doskonałe dla miłośników dobrego stylu! Stonowana kolorystyka trafi w najbardziej wymagające gusta, a doskonała specyfikacja decyduje o ostatecznym wyborze.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Decydując się na hulajnogę wyczynową, koniecznie pamiętaj o dodatkowym wyposażeniu! Kask i ochraniacze są konieczne! Dzięki takiemu zabezpieczeniu będziesz czuł się pewnie, a nauka okaże się łatwiejsza!